Батьківщиною імбирного пива прийнято вважати англійське графство Йоркшир, де воно було винайдено в середині XVIII століття. Згодом, цей варіант Елю, традиційний рецепт якого складається з води, імбирного кореня, цукру і соку лимона, поширився не тільки по всьому Об'єднаному Королівству, але і набув популярності в Сполучених Штатах і Канаді. Незважаючи на те, що в багатьох країнах цей напій відомий як імбирний лимонад, продукт, якщо його виготовляти за класичним способом, проходить процес
Імбирне пиво, являє собою коричневу, солодку газовану рідину, що має сильний запах імбиру. Продукт вживається як в чистому вигляді, так і в якості одного з компонентів для алкогольного коктейлю із застосуванням джина, горілки або віскі. Імбирний ель може виготовлятися як по безалкогольному варіанту, так і за рецептом, який зробить його освіжаючою рідиною, що має в своєму складі алкоголь. В оригінальних рецептах виготовлення такого Елю, використовується корінь свіжого імбиру, лайм і тростинний цукор. Але практика кулінарії показує, що лайм можна замінити лимоном, а тростинний цукор, більш звичним цукровим піском.
Рецепт ? 1 ? безалкогольний і швидкий
Цей рецепт не тільки дозволяє приготувати напій швидко, але і зробити його безалкогольним. Таке пиво можуть пити діти, що знаходяться за кермом автомобіля дорослі і люди, яким спиртне протипоказано за станом здоров'я. Газована вода, яка знадобиться для того щоб зробити освіжаючий Ель за рецептом швидкого приготування, не повинна бути солодкою ? інакше додаткові смакові добавки в складі рідини, будуть перебивати оригінальний смак напою.
Для того щоб зробити пиво за таким рецептом знадобляться:
- Корінь імбиру, довжиною від 2 до 3 см;
- 60 г цукру;
- 1 лимон;
- 2-3 листя м'яти;
- 1 л газованої води.
Процедура виготовлення
- Подрібнений за допомогою терки імбирний корінь змішується з цукровим піском.
- В утворену суміш додається сік лимона. Отримана маса повинна бути перемішана.
- Утворену суміш заливають ?газованою водою? і дають настоятися 5? 10 хвилин.
- Напій проціджують, в нього додається м'ята і часточки лимона. Ель готовий.
Рецепт ? 2 ? із застосуванням дріжджів
Такий рецепт вважається традиційним. Пиво, яке буде зроблено за таким рецептом, буде містити в своєму складі невеликий відсоток алкоголю. Перед тим як приступити до виготовлення напою, крім продуктів, треба підготувати ще й міцні пляшки з щільними кришками ? напій ?грає? і може
Складові частини:
- 250 г імбирного кореня;
- 2 лимони;
- 15 г сухих дріжджів;
- 400 г цукрового піску;
- 8-10 ?гвоздики? гвоздика;
- 3,5 л кип'яченої води.
Процедура приготування
- Порізаний на смужки імбирний корінь розминається в ступі (дуже дрібно ріжеться).
- Коли корінь подрібнений, його засипають цукром, до суміші додається цедра і вичавлений сік лимона.
- Отримана субстанція заливається гарячою водою і перемішується. Суміш повинна охолонути до 22 ? 24 гр.
- В утворений розчин вносяться підготовлені за інструкцією дріжджі, гвоздика і весь матеріал перемішується. Підготовлене сусло закривається і ставиться на ніч для бродіння.
- На наступний день, утворений продукт фільтрується і розливається в посуд з надійними пробками.Імбирний ель, який слід зберігати в темному і прохолодному місці, буде готовий через два дні.
Алкогольний рецепт
- 25 г імбирного кореня;
- 400 г цукрового піску;
- 150 мл білого вина;
- 4 л води;
- 15 г сухих дріжджів.
Спосіб приготування
- Тертий імбир змішується з цукровим піском і заливається вином.
- Отриманий розчин заливається гарячою водою. Суміш повинна буде охолонути до 30 гр.
- У підготовлений матеріал вносяться розведені дріжджі. Як тільки бродіння почнеться, брага переливається в ємність з встановленим гідравлічним затвором і ставиться для проходження процесу, який триватиме дві доби.
- Після закінчення двох днів, пиво фільтрується, розливається в пляшки, горлечко яких слід міцно закупорити і ставиться в холодильник.
