рецепт настоянки груші

Можливо, не кожному доводилося пробувати, але хто не чув про неперевершені смакові якостігрушевая настойка домашніх настоянок? Невигадливі рецептури дозволяють створити якщо не шедевр винного справи, то незабутній напій. І що найприємніше — будь-хто може виступити в ролі Бахуса або Діоніса. Все необхідне для домашнього виноробства — це фрукти або ягоди і терпіння, а, головне, бажання порадувати гостей вишуканим застіллям.

Груша здавна славиться своїми смаковими властивостями. Китайці визнали її символом довговічності, французи вважають її своїм національним плодом, а стародавні римляни по достоїнству оцінили бадьорить і піднімає настрій дію цього плоду.

До всіх інших славних рис цього фрукта можна додати і ще одну. Груша відмінно підходить для ароматної настоянки з тонким смаком, створеної в домашніх умовах.

Важливі компоненти

Для приготування дійсно смачного і корисного напою необхідно подбати про якість вихідних продуктів.

Груша. Відмінно підійдуть такі сорти, як Боск, анжуйські або Бартлетт. Але незалежно від обраного сорту груша повинна бути солодка, стигла, соковита і максимально ароматна. Це головні вимоги.

Горілка. Алкогольна складова є основним компонентом, відповідно, до якості цього продукту пред'являються високі вимоги. І якщо деякі рецептури допускають використання самогону , то і він повинен бути вищої проби. Вимоги до алкоголю, що застосовується при виготовленні настоянки на груші: відсутність будь-яких ароматизаторів і високий рівень фільтрації.

Домашнє виноробство — це, звичайно, Вільне Поле для фантазії, але варто дотримуватися деякихводка на грушах стандартів. Кілька рецептів виготовлення настоянки в домашніх умовах допоможуть уникнути помилок.

Улюблена класика

Інгредієнти:

  • Горілка — 1 л,
  • Груші — 0,5 кг.

Рецепт:

  1. Ретельно вимийте фрукти. Нарізати маленькими часточками. Висушити на свіжому повітрі.
  2. Помістити подрібнені плоди в скляну банку.
  3. Залити алкоголем. Банку щільно закрити і помістити в затемнене прохолодне місце.
  4. Напій потрібно настоювати протягом 1,5-2 місяців.
  5. Розлити настоянку в приготовані пляшки, кожну ретельно закупорити.

Настоянка з родзинкою

Інгредієнти:

  • Груші — 0,2 кг,
  • Родзинки — 50 гр.,
  • Горілка — 1 л.


Рецепт:

  1. Приготувати ємність для настоювання. Буде ідеальною скляна банка або дерев'яний бочонок, в крайньому випадку підійде пластикова пляшка.
  2. вино с грушамиВимити і очистити фрукти, нарізати дрібними шматочками, висушити.
  3. У ємність для настоювання опустити груші, потім родзинки. Залити фрукти горілкою.
  4. Отриману суміш для настоювання поставити на кілька тижнів в темне місце.
  5. Настоянку процідити, перелити в приготовлену для зберігання тару і щільно закрити.

Домашня грушева настоянка з імбиром і м'ятою

Інгредієнти:

  • Груші — 500 гр.,
  • Імбир — 30 гр.,
  • М'ята — 10 гр.,
  • Горілка — 0,5 л.

Рецепт:

  1. Підготуйте банку з широким горлом.
  2. Груші вимити, висушити, нарізати маленькими шматочками.
  3. Фрукти і приправи викласти на дно банки шарами з наступною черговістю: груші, імбир, груші, м'ята.
  4. Залити викладені шари алкогольної складової.
  5. Настоювати протягом 7 днів в умовах прохолоди і темряви.
  6. Процідити настоянку, розлити по пляшках, кожну з яких необхідно щільно закрити кришкою.

Застосування грушевої настоянки

Для любителів здивувати друзів вишуканим алкоголем і отримати визнання своєї майстерності не будутьнастойка с водкой и грушами зайвими кілька порад щодо застосування грушевої настоянки.

Цей смачний і ароматний напій можна вживати не тільки в чистому вигляді. Коктейлі, в основі яких лежить настоянка на груші, мають бадьорить дією, ніжним ароматом і насиченим смаком. Грушева настоянка відмінно поєднується з яблучним і лимонним соком, а також журавлинним морсом. При бажанні підкреслити смак і відтінити аромат груші можна додати трохи кориці або м'яти. І, звичайно, не забути про лід!

І останнім (але не за значенням!) аргументом на користь домашньої настоянки на груші є анітрохи не перебільшені цілющі властивості цього плоду. Серед фруктових саме груші присвоєно перше місце за рівнем корисності для здоров'я. У ній містяться вітаміни В1, В2, В3, В9, провітамін А, кальцій, залізо, протеїни. Наявністю таких необхідних для здоров'я людини елементів обумовлена її корисність, а неперевершені смакові якості приваблюють чимало гурманів.

Грушевая настойка Грушева настоянка