рецепти самогону з меду

Сьогодні, мед не є тим продуктом, який стоїть на столі в кожному будинку. Але, тим не менш, він все одно досить популярний не тільки за свої корисні якості, але і за свої смакові характеристики. Але буваєsamogon-iz-meda-300x300 так, що запаси меду були зроблені занадто великими і продукт починає сахариться. Це не означає, що мед зіпсований — згідно з проведеними дослідженнями, термін придатності цього продукту може досягати 100 років. Для такого старого, зацукрованого і щільного за своїм складом меду, в народній практиці є своє застосування.

Існує безліч рецептів, що дозволяють пустити Старий мед в справу — використовуючи його для приготування напоїв. Одним з таких напоїв, є медовий самогон. Для того щоб приготувати такий продукт, спочатку слід приготувати вихідний матеріал — брагу. Для цього є відповідні рецепти, завдяки яким можна отримати якісний медовий самогон — продукт, що має відмінні смакові якості.

Який мед використовувати

Для приготування хмільних напоїв, основу яких становить мед, підходять будь-які його види. У хід підуть навіть шматки сот — але в цьому випадку, слід дотримуватися технологію зняття воску. Незалежно від того, який мед використовується, якого він квіткового збору і в якому місяці його відбирали, рідкий це продукт, або вже давно зацукрувався — в хід піде будь-який мед і практичного впливу на якість напою це не зробить — за винятком випадків його підробки. При використанні такого продукту, якість виготовляється напою буде низьким.

Рецепти браги

Рецепт — 1 — без використання цукру

З урахуванням того, що вистояний мед володіє сильними антибактеріальними властивостями і самостійно бродить погано, при використанні в практиці такого рецепта слід спочатку виготовити медовий сироп. Застосування такого рецепта при виготовленні самогону,content_what_is_honey_varieties__econet_ru дозволить виділити з меду
необхідну для реакції бродіння глюкозу.

Складові частини рецепта

  • Мед — 1 кг;
  • Вода — 3 л;
  • Дріжджі хлібопекарські — 70 г (сухі — 15 г).

Етапи приготування

  1. Приготування сиропу. Змішавши мед і воду, поставити на вогонь і довести до слабкого кипіння. Потримати в такому стані 10 хвилин, заважаючи і видаляючи піну. Вимкнувши, дочекатися, поки сироп охолоне до 28 — 32 гр.
  2. Отриманий розчин меду, необхідно перелити в призначену для процесу бродіння ємність. При виборі підходящої для такого процесу посуду, слід врахувати, що мед почне бродити, збільшуючись в обсязі. Крім того, обрана ємність повинна дозволяти установку на ній гідравлічного затвора. Розвести дріжджі згідно способу по їх застосуванню і додати в підготовлений матеріал.
  3. Посуд з медовим матеріалом і дріжджами закрити, встановити гідравлічний затвор, і поставити на період процесу бродіння в тепле місце. Температура для процесу бродіння, повинна бути в діапазоні від 25 до 30 гр. Для дотримання оптимального постійного температурного режиму, ємність можна утеплити. Бродіння буде закінчено тоді, коли готується матеріал стане світлим, виділення бульбашок з гідравлічного затвора і піни в посудині припиниться, а на дні випаде осад. Наявність цих ознак буде сигналом, що брагу можна переганяти через апарат.

Рецепт — 2 — з використанням цукру

Складові частини рецепта

  • rastvoraem_mjod_dla_samogonaМед — 1 кг;
  • Вода — 1 л;
  • Цукор — 1 кг
  • Вода — 7 л;
  • Дріжджі пресовані — 100 г (сухі — 20 г).


Етапи приготування

  1. Змішавши теплу воду, мед і цукор, додати в розчин розведені дріжджі, після чого знову розмішати.
  2. Накриту ковдрою ємність встановити в теплі на період бродіння. Час процесу може зайняти від тижня до 10 днів. Коли брага освітлити, а виділення піни буде припинено, брага знімається з осаду і переганяється через самогонний апарат. Для отримання якісного продукту, самогон, виготовлений за такою рецептурою, бажано піддавати подвійний перегонці.


більше рецептів самогону з меду →

Рецепти медовухи на самогоні

Медовуха — це напій з низьким відсотком алкоголю. Але існують інші, міцні види напою. В основі таких« міцних медовух » лежить додавання на заключному етапі самогону в уже готову, виготовлену за певним рецептом медовуху. Для таких рецептів, краще вибирати мед з вираженим запахом.

Медовуха з хмелем

file_4885Складові частини рецепта

  • Мед — 1 кг;
  • Вода — 6 л;
  • Сухі дріжджі — 75 г;
  • Шишки хмелю — 15 г;
  • Кориця і тертий мускатний горіх — 5 г.

Етапи приготування

  1. Розчинення меду. У доведену до кипіння воду додати мед і на повільному вогні прокип'ятити його протягом 6 — 8 хвилин, перемішуючи розчин і знімаючи утворюється на поверхні піну.
  2. Видаливши з поверхні піну, додати в готується напій хміль, корицю і мускат, перемішати і зняти з вогню.
  3. Після охолодження до 24 — 28 гр, додати в майбутню медовуху розчинені по додається на пачці інструкції дріжджі. Ємність з продуктом перенести в тепле місце, попередньо прикривши марлею.
  4. Після початку бродіння, що наступає через один — два дні і характеризується появою на поверхні піни, рідина перелити в іншу ємність і встановити гідравлічний затвор (варіант — гумову рукавичку з невеликим отвором в пальці) для виходуmed вуглекислого газу.
  5. Після закінчення процесу, що триває від 4 днів до тижня і свідченням його завершення, буде служити відсутність бульбашок газу (опадання рукавички), рідина обережно перелити в іншу тару, знімаючи з осаду і процідити.

Напій готовий до вживання, але пити його бажано через кілька днів. При бажанні, для підвищення фортеці в таку медовуху можна додати самогон — доводячи її до потрібної кондиції.

Медовуха, що виготовляється без застосування дріжджів

Цей старий рецепт займає кілька місяців, і міцність напою буде трохи нижче, ніж в попередньому варіанті. Родзинки можна замінити, якщо додати замість нього вишню без кісточки — але в цьому випадку, складові частини будуть дещо іншими.

Складові частини рецепта

  • Мед — 100 г;
  • Родзинки — 100г;
  • Вода — 2 л.

Приготування

Мед заливається водою і перемішується до повного розчинення. Потім, вf_60892 отриманий розчин необхідно додати родзинки. Ємність, в якій знаходиться рідина, ставиться для проходження процесу бродіння. Для того щоб запобігти потраплянню сміття, посудина з майбутньою медовухою повинен бути прикритий марлею. Бродіння цього продукту починається через два — три дні і може тривати до трьох місяців. Після закінчення процесу бродіння, коли опаде піна і напій освітлити, продукт буде готовий, його знімають з осаду, фільтрують і розливають в пляшки. Для підвищення міцності продукту, можна в нього додати самогон.

Настоянка на меді та лимоні

Існує широкий вибір настоянок, заснованих на застосуванні самогону. Один з таких рецептів — це настоянка на меді і лимоні. Така настоянка порадує своїм м'яким смаком в холодний вечір.

Складові частини рецепта

  • Самогон ?- 1 л;
  • Цедра одного лимона;
  • Мед — 100 г;
  • Гвоздика — 2-4 бутони.

Приготування

Самогон необхідно змішати з медом до повного розчинення і отриманим розчином залити порізану цедру лимона і гвоздику. Закрита щільно ємність з рідиною, що настоюється, повинна зберігатися в темному приміщенні протягом 8 — 12 днів. Після закінчення такого часу, рідина фільтрується, і готова наливка розливається по пляшках.

Рецепт медовухи, пряная медовуха - два вида сбраживания. Рецепт медовухи, пряна медовуха — два види зброджування.