Як зробити самогон без запаху

Більшість людей не приваблює самогон через його відразливого аромату, який напій отримує через що входять в нього сивушних масел і інших домішок.

Для того щоб зробити приємно пахне самогон, потрібно неухильно дотримуватися технологічні вимоги на всіх етапах приготування напою. Сам процес приготування самогонки без неприємного запаху грунтується на підігріві перебродила браги до найбільшої точки кипіння і подальшому охолодженні парів спирту. У народі, як сімейні реліквії зберігаються рецепти якісної браги, що складається з цукру і дріжджів.

Класичний рецепт самогону з цукру і дріжджів

Щоб зробити якісну самогонку без неприємного запаху,maxresdefault володіє м'яким смаком і ароматом, в першу чергу необхідно знати рецептуру самогону без запаху з цукру. Але перш, ніж розглянути сам рецепт, необхідно провести ретельну підготовку всіх необхідних пристосувань. Посуд обдайте окропом і висушіть рушником.

Розглянемо рецепт класичного напою з цукру і дріжджів. Для того, щоб вигнати 5 літрів напою необхідні наступні інгредієнти:

  • 6 кг цукру;
  • 18 л води;
  • 120 г сухих дріжджів;
  • 15 г лимонної кислоти.

Цукор можна перемішати з теплою водою, але краще провести інвертування цукру. У цьому понятті немає нічого хитромудрого, адже інвертування — це всього лише приготування сиропу з цукру. Для того, щоб зварити сироп Існує простий рецепт:

  • Підігріти 3 літри води до температури 80°C;
  • Висипати в воду 6 кг цукру і заважати до розчинення;
  • Доведіть сироп до кипіння і варіть на тихому вогні близько 15 хвилин;
  • Висипати лимонну кислоту, після чого варити сироп ще годину.

Навіщо потрібно інвертування? Все просто, адже коли дріжджі бродять — вони виконують розщеплення цукру на глюкозу і фруктозу, і тількиmaxresdefault (1) після цього процесу переробляють їх в спирт. Проводячи інвертування цукру, ми частково допомагаємо дріжджів у виконанні їх функції. Крім того, в процесі нагрівання знищуються небезпечні мікроорганізми, які згодом можуть нам перешкодити вигнати самогон за рецептом без запаху.

Коли сироп з цукру охолоне — суміш потрібно перелити в ємність для бродіння, після чого додати дріжджі. Ємність з первачком повинна простояти в теплі при температурі від 26 до 31°C протягом 5 днів. Після бродіння проводиться дегазація і освітлення браги. Спочатку брагу відокремлюють від дріжджового осаду, потім нагрівають у великій каструлі до 50°C, потім переливають назад в бутель і освітлюють білою глиною — бентонітом.  Біла глина допоможе позбутися від різних домішок і видалить неприємний дріжджовий аромат.

Крім класичного рецепту існує маса рецептів приготування самогонки без запаху з цукру і дріжджів, в яких оттеняется смак і аромат напою завдяки додаванню різних фруктів або овочів.

Технологія приготування самогону без запаху

Будь-який бувалий самогонник, знає, що потрібно зробити, щоб вийшовsddefault самогон без запаху, рецепт хорошого самогону криється в його подвійній перегонці. Якщо ви зробите повторну перегонку продукту, з нього підуть шкідливі домішки, покращиться його колір і якість. Такий напій в народі називається« подвійний первак ». Щоб не допускати помилки і не думати, чим перебивати запах самогону, Дотримуйтесь всі нижчевикладені інструкції.

Як правильно гнати самогон :

  • Перша перегонка . Метою перегонки є відділення спирту від непотрібних речовин. Отже, після освітлення бентонітом суміш акуратно, щоб не потрапив осад, переливають в перегінний куб.процес перегонки повинен виконуватися на слабкому вогні. Після буде проходити процес поділу дистиляту на три фракції: головну (в народі — «голови»), середню («тіло») і останню («хвости»). Найперші 50 мл виходу з розрахунку на 1 кг цукру виливається в окремий посуд. Ця рідина називається головний фракцією і пити її категорично не можна, так як вона містить небезпечні для здоров'я речовини. Потім відбирається найголовніша і потрібна фракція — Середня, так зване «тіло», заради якої і відбувається перегонка. Коли фортеця браги падає нижче 40 °C, відбір припиняється. Міцність продукту визначається спиртометром. І, нарешті в окремий посуд виливається остання фракція, так
  • 171009Звані «хвости», цю суміш можна вилити в наступну брагу, для надання більшої міцності, а можна і зовсім не використовувати.
  • Друга перегонка . Метод повторної перегонки є найбільш копітким, але його результати вас, безсумнівно, порадують. Тому що друга перегонка — рецепт позбавлення браги від неприємного запаху і неприємного присмаку. Як вариться самогон без запаху вдруге? Для того щоб зробити повторну перегонку, розведену брагу заливають в перегінний куб і починають перегонку на повільному вогні. Так само, як і при першій перегонці, відбираються «голови» — перші 50 мл на кілограм цукру. Потім відбирається Середня фракція — « тіло », а коли фортеця браги впаде нижче 40 °C, відбір припиняється. Калькулятор другої перегонки самогону (відбору голів і хвостів) →
  • Доведення до потрібної фортеці і наполягання. це останній етап, на якому напій розбавляють до необхідної фортеці і розливають в бутлі. Після чого дають настоятися кілька днів в темному холодному приміщенні.

Тепер Ви знаєте, як женеться самогон без запаху в домашніх умовах.

Як видалити запахи після перегонки

Трапляється, що у початківців самогонників навіть після подвійної перегонки у випивки зберігається неприємний аромат, і тоді у них виникає питання: чим видаляється запах самогону? Перед тим, як700828 розглянути способи, що допомагають відповісти на основне питання початківців умільців: як робиться самогон без запахів, необхідно розглянути причини їх появи. У селах придумали масу способів з видалення таких ароматів, які перевірені часом.

Основні причини неприємних запахів:

  • Неякісно вимитий самогонний апарат;
  • Надмірно висока температура під час перегонки браги;
  • Самогон недостатньо очищений;
  • Мутний, низької якості самогон.

Детальніше про те, чому самогон каламутний? →

Як же все-таки виганяється самогон без запаху? Розглянемо найпопулярніші рецепти, що описують, чим відбивається запах у самогону:

  • Взяти 2-3 грами марганцівки і розмішати в 3-х літровій банці готового напою. Почекати випадання осаду. Якщо потрібно прискорити процес — можна закрити банку, збовтати її і поставити на водяну баню на 15 хвилин. Температура води повинна становити 60-70°C.
  • Одним з кращих рецептів самогону без запаху є застосування харчової соди. Сода чудово усуває сивушні масла, які є основною причиною поганого аромату. На літр самогонки береться 10 грам соди, перемішується, після чого напій повинен настоятися годин 12. Через зазначений час рідина зливається, а шкідливий осад викидається.
  • Чим відбивається запах самогону добре відомо жителям сіл. ВониS0011o8141387973733977135 знають простий і не вимагає ніяких фінансових витрат рецепт — виморожування. Необхідно заморозити самогон в металевому посуді або скляній банці. Вода разом з небезпечними домішками примерзає до країв посуду — а самогон не замерзає, чим побивається запах самогону. Після самогон переливають в іншу тару. Цю процедуру можна повторювати неодноразово. Дешево і сердито, був би холодильник.
  • Наступний рецепт — застосування деревного вугілля. Тут ідеально підійде деревне вугілля, який отримали з берези. Вугілля дроблять і загортають в шари марлі — виходить своєрідний фільтр. Через нього і пропускають напій. Якщо взяти аптечний активоване вугілля — толку буде мало, тому що це вугілля здатний вбирати тільки великі молекули сивушних масел.
  • Самий рідко застосовується рецепт — витримати самогон на корені фіалки протягом 12 днів. Цей древній рецепт не застосовується для міських жителів, так як знайти корінь фіалки в місті важко, в основному його використовують в сільській місцевості.

Детальніше про те, як очистити самогон від запаху →

Как получить спирт 90-92% со второго перегона без запаха. як отримати спирт 90-92% з другого перегону без запаху.