Як приготувати самогон

Міцний спиртний напій, що видає справжнього брутального чоловіка,1392129119978 вже давно став улюбленцем простих людей у всіх країнах світу. А в умовах повальних підробок алкогольної продукції провідних марок готувати горілку самостійно стало найбільш популярним процесом останніх років. Натуральний продукт, вироблений власноруч, створюється з різноманітної сировини: цукор, цукерки , фрукти, овочі та ягоди, причому як сирі, так і у вигляді варення. Технологічний аспект самогоноваріння передбачає швидку перегонку і тривалу вигонку.

Метод і технологія приготування

Складний процес, що містить взаємодію декількох складових під впливом зміни температури, строго контрольованої протягом часу виготовлення. Технологічні пункти діляться на:

  1. Підготовчий етап, при якому вибирається і правильно готується сировину.
  2. Процес бродіння, що триває, в залежності від матеріалу і температурних умов, від 3 днів до 2 тижнів.
  3. Найважливіший виробничий момент — перегонка браги методом випаровування зайвих домішок зі зниженням загальної кількості спирту. Включає кілька покрокових факторів, при яких чітке і суворе зміна температурного режиму необхідно для початкового (вигоряння «первака»), основного і кінцевого (випаровування «хвостів») етапу перегону рідини.
  4. Очищаючі процедури необхідні для додання отриманому виробуlazkoduwwguusa-cc-zcvicbddvzwytxgfyfpmijjfqezifcke прозорості внаслідок видалення з нього каламутності, яку складають сивушні масла і різні домішки. Детальніше про те, як прибрати сивушні масла з самогону →
  5. Окультурення алкогольного напою — необов'язковий етап, але досить поширений. Оскільки вживання підфарбованого і ароматного самогону говорить про уважний підхід до виготовлення продукту і, відповідно, гарантує його якість і безпеку.

Деталізація перегону і очищення саморобного алкогольного напою

Процес дистиляції спиртного — це випаровування зайвої рідини, води і спиртів, з подальшим охолодженням. Тобто заграла маса досягає певної температури нагріву, що викликає випаровування. Після чого відбувається охолодження і конденсація парів, які очищають існуючу суміш, видаючи хороший продукт.

« Первак » вигорає при порівняно швидкому нагріванні температури до 67-69 градусів, позбавляючи майбутній напій від метанолу і різних початкових домішок, які володіють нервово-паралітичними властивостями, а також особливо сильно вражають очний орган людини, люблячого вживати міцний настій на даному етапі виготовлення. Всю рідину, зібрану за час нагрівання до 75 градусів краще неIMG_0299 приймати всередину, але і виливати її не правильно, оскільки вона може стати в нагоді для інших процесів.

Основна частина перегонки самогону, як серцевина всього процесу, відбувається при температурному режимі, Рівному 75-80 градусів, при якому починає кипіти етиловий спирт. На цьому етапі важливо контролювати вміст спирту в Брагу за допомогою спиртометра. По досягненню 78 градусної температури, слід значно знизити нагрівання рідини і чекати зниження спиртового вмісту до позначки спиртометра, що відображає 60%.

« хвостовий » етап передбачає повторне збільшення температурного режиму, при якому горілка позбавиться від сивушних масел і залишкових шкідливих компонентів. Заключний процес має тривалість, рівну результативною шкалою спиртового вмісту, що відповідає 40%. При відсутності спиртометра, можна скористатися старовинним методом перевірки горючих властивостей алкогольного продукту, за допомогою підпалювання підготовлюваного настою в ложці. Точність дотримання всього виробничого процесу в цьому випадку виключається, а можливість втрати якості продукту на виході мінімальна, але помітна за смаковими характеристиками.

Очищення готового виробу для додання поліпшеного зовнішнього вигляду іi (1) смакових якостей, за інструкцією відбувається в чотири етапи:

  1. Хімічна обробка марганцевим калієм (1-2гр додають в літр напою, розвівши попередньо в невеликій кількості води, і відстоюють 8-10 годин) або деревним вугіллям.
  2. Подвійна перегонка продукту, іменована ректифікацією, включає в себе:
  • Розведення отриманого самогону трьома частинами звичайної води, що покращує віддачу етилового спирту при нагріванні.
  • Додавання харчової соди з розрахунку 2 столові ложки на 1 літр ще нерозведеного водою продукту. Магія соди полягає у зниженні кислотності напою та пом'якшенні його остаточного смаку.
  • Розмішавши всі компоненти, рідина швидко доводиться до нагрівання в 87 градусів, після чого слід зменшити вогонь і повторити процедуру перегонки, з дотриманням всіх етапів.

  1. Фільтрування — спосіб, який може існувати сам по собі, без повторної вигонки і хімічної обробки. Зазвичай очисним фільтром є активоване вугілля, що продається в будь-якій аптеці за низькою ціною. Абсорбент необхідно потовкти і всипати в самогон в пропорціях 50 гр вугілля на 1 л напою. Процес фільтрації займе близько 3Очищение-самогона-молоком- тижнів за умови щоденного триразового збовтування ємності з продуктом. Останні сім днів слід залишити горілку в спокої, давши залишкам вугілля осісти, після чого варто правильно перелити продукт в пляшки для настоювання, використовуючи тришарову марлеву пов'язку для відділення сформованого осаду.
  2. Настоювання, як завершальний елемент приготування домашнього спиртного, має на меті надати напою ароматність і високоякісний смак. Існує безліч продуктів, здатних впоратися з цим завданням, найпопулярніші з яких: родзинки, горіхові перетинки, різні спеції і деякі плоди.

Приготування міцного алкогольного напою з використанням цукру

Цукрова сировина для виготовлення горілки є традиційною. Цукор, пресовані (сухі) дріжджі і вода, у відповідних пропорціях 1 кг : 100 г (20 г) : 5 л, подарують літрову кількість самогону в результаті перегонки. Є два основних способи отримання якісного продукту за допомогою цукрово-дріжджових компонентів.

Перший — швидкий і простий, складається з змішування інгредієнтів в такій послідовності: цукор розчиняють в нагрітій до 30 градусів воді, а дріжджі змішують з невеликою кількістю холодної води.1441302719_sahar дають складовим настоятися кілька часу, не більше півгодини, після чого змішують все в одній ємності і залишають закваску на тижневе перебування в самому теплому куточку приміщення, додатково утепливши ємність зовні ковдрою або теплими речами. Через 5-7 днів регулярного помішування, брага готова до стандартної перегонки і подальшого очищення.

Друга технологія приготування заснована на інвертуванні цукру, коли процес бродіння запускається тільки після кип'ятіння цукрового сиропу протягом 10 хвилин. Це допомагає компоненту почати розщеплення на фруктозу і глюкозу, що допомагає дріжджам посилено бродити. Додавання 25 г лимонної кислоти змушує розтягнути варіння сиропу до години на повільному вогні. Після охолодження сиропу до кімнатної температури можна додавати подрібнені дріжджі. І відправляти рідина бродити на тижневий термін.

Як самостійно виготовити алкоголь з крохмальної сировини

Даний метод приготування напою містить використання безпосередньо крохмалю, а також борошна, зерна і круп. Вважається більш
складним процесом, ніж цукровий перегін, але виправдовує себе оригінальністю смаку готового продукту. Співвідношення рецептурних almidon норм зводиться до такого розрахунку: на 35 л води необхідно 2 кг кукурудзяного борошна, 2 кг цукру, 250 г пресованих дріжджів (50 г — сухих) і 500 г солоду. У 3 літрах нагрітої води розвести 400 г борошна, всипаючи її поступово і при цьому ретельно розмішуючи.

Після закипання варто зменшити вогонь і додати в кашу цукор. Варити протягом півгодини до повного розчинення цукру в отриманій суміші. Дати охолонути до кімнатної температури і додати дріжджі і солод, після чого все добре перемішати і влити залишок води, необхідної за рецептом. Далі дії нічим не відрізняються від стандартної процедури приготування самогону і містять: тижневе бродіння в теплому місці з подальшою вигонкою і очищенням.

Детальніше про те, як приготувати самогон з крохмалю →

Ягідно-фруктова технологія виготовлення міцного напою

Унікальність такого алкоголю полягає в тому, що в результаті хороший продукт виходить з ароматом і присмаком того фрукта або ягоди, на основі яких замішувалася брага. Використовувана сировина вимагає обов'язкового подрібнення, причому мити його абсолютно заборонено. Тому як необхідні дріжджові елементи знаходяться якраз на поверхні ягід.

Фруктова сировина, подрібнена і завантажена в ємність, бродить вi абсолютній самоті протягом пари днів, по закінченню яких до нього додається цукор і вода. Мірний Розрахунок потрібної кількості кожного компонента залежить від самого фрукта або ягоди. В цілому співвідношення має становити 75% фруктово-ягідного компонента і 25% — цукру. Вода додається по необхідності, після чого слідують процедура перегонки і очищення.

Ще рецепти приготування самогону з різної сировини →

Перцівка на основі алкоголю власного виробництва

Саморобний алкогольний напій із застосуванням червоного перцю не тільки порадує цінителів горючих напоїв своєю гостротою і міцністю, але і допоможе швидко вилікувати простудні захворювання, а також підвищити апетит. Найкращий спосіб приготувати перцівку містить такі основні компоненти: на 1 л горілки необхідно 2 середніх стручка червоного перцю і 10 горошин чорного, 6 столових ложок меду і 6 гвоздикових суцвіть. Всі інгредієнти змішати, щільно закупорити і залишити перцівку на 5 днів в темному місці при кімнатному температурному режимі.

Бажане щоденне збовтування необхідно тільки в перші три дні. По закінченню залишилися пари діб, перцівку слід перелити в більш благородну тару, використовуючи фільтруючу марлеву пов'язку для відсіювання осаду. Використовуючи ці залишки можна відразу ж готувати нову порцію алкогольного напою, з урахуванням додавання повної рецептури горілки і меду, а також збільшенням терміну відстоювання до 7 днів.

Більше рецептів приготування перцевої настоянки →

Саморобні помічники для виробництва домашнього спиртного

Найголовніша « побутова » техніка — самогонний апарат, в простому45686b58ac13e078da2fe7ede13bd5a8 варіанті складається з:

  • Скороварки або бідона, з герметично загвинчується кришкою.
  • Змійовика , що бере участь в теплообмінних процесах при процедурі перегонки. Складається з мідної трубки з діаметром 8-12 мм і довжиною в 1 метр. Цю деталь необхідно зігнути в форму спіралі за допомогою тримача від швабри або лопати.
  • Приладу обліку температури.
  • Силіконових шлангів, з'єднувальних вузлів і мідного фітинга.

Збірні дії включають висвердлювання отворів в кришці основи для термометра і фітинга — з'єднувальних елементів. У місцях з'єднань обов'язково використовувати гумові прокладки для посилення герметизації. За допомогою силіконової трубки з'єднати змійовик і бідон. У змійовику оформити з'єднувальні відводи для подачі води і її відходу. А також пристосувати трубку для виведення випарів, які є «перваком», основним продуктом і «хвостовими» речовинами. Випробувавши всі ємності на герметичність, можна запускати процес самогоноваріння в домашніх умовах, дотримуючись строгість температурного режиму і норми використовуваного для приготування сировини.

Как приготовить самогон дома/HOW TO MOONSHINE(ENG SUBTITLES) як приготувати самогон будинку / HOW TO MOONSHINE (ENG SUBTITLES)